O nás

Klinika Aesthetology je moderním a inovativním zdravotnickým zařízením, které založili manželé Olga a Rudolf Bahníkovi. Paní doktorka Olga, s téměř dvaceti lety zkušeností v estetické medicíně, se věnuje péči o pacienty, zatímco pan Bahník, bývalý profesionální hokejista a hokejový trenér, má na starosti organizaci a provoz kliniky. Naše klinika Aesthetology je synonymem pro profesionální a kvalitní estetickou medicínu. Jsme hrdí na to, že jsme schopni poskytovat nadstandardní služby a dosahovat vynikajících výsledků díky našim dlouholetým zkušenostem.

Náš hlavní cíl spočívá v poskytování dlouhodobé anti-agingové péče, přičemž vytváříme individuální léčebný plán, který zahrnuje postupy a procedury s korektivním i preventivním charakterem. Dalším z našich hlavních cílů je nový způsob péče o pacienty. Snažíme se vytvořit příjemné a uvolněné prostředí, kde se naši pacienti cítí pohodlně a důvěřují nám. Klademe důraz na individuální přístup a kvalitní konzultace. Každému pacientovi poskytujeme komplexní péči, která nezahrnuje pouze samotný zákrok, ale také následnou péči a podporu.

Věříme, že v dnešní době není možné dosáhnout kvalitních a přirozených výsledků bez využití moderních technologií, do kterých pravidelně investujeme.

Klinika Aesthetology

Neustále se vyvíjíme, hledáme nové možnosti a efektivní omlazující postupy, které jako první uvádíme na český a slovenský trh.Takto jsme v roce 2021, jako první, přivezli do Česka americkou novinku - fototerapii BBL HERO a erbiový laser MOXI. Již na jaře roku 2023 jsme byli vyhlášeni jako klinika, která provádí největší počet procedur BBL Forever Young v Evropě. V říjnu 2023 chystáme inovativní cévní platformu ClearSuite, která teprve v září 2023 v USA byla uvedena na světový trh. Jako první a jediní jsme zavedli revoluční metodu neinvazivní liposukce a připravujeme možnost aplikace autologních kmenových buněk, extrahovaných z vlastních adipocitů.